«Севілья» втретє стала чемпіоном Ліги Європи
Суспільство
12:15 19.05.2016
167
Розповісти друзям

Уже традиційно іспанська команда стає переможцем Ліги Європи УУФА. На цей раз вона обіграла британський «Ліверпуль», передає інформагентство Інтерфакс.

У фінальному матчі, який проходив в середу в швейцарському Базелі, «Севілья» обіграла англійський «Ліверпуль» з рахунком 3: 1.

У першому таймі на 35-й хвилині нападник англійців Даніель Старрідж відкрив рахунок. На першій хвилині другого тайму французький нападник «Севільї» Кевін Гамейро зрівняв результат. А в середині другої половини зустрічі капітан іспанської команди Коке за шість хвилин забив два голи і приніс «Севільї» перемогу.

«Севілья» виграла Лігу Європи третій сезон поспіль (усього ж, з урахуванням перемог в Кубку УЄФА, в активі клубу 5 таких трофеїв). Причому в минулому сезоні у фіналі іспанці обіграли дніпропетровський «Дніпро», а в нинішньому сезоні в півфіналі вибили з турніру донецький «Шахтар».

У складі «Севілья» переможцем турніру став український півзахисник Євген Коноплянка, який у фіналі залишився на лавці запасних і на поле не вийшов.