Суспільство
11:00 16.06.2016
921
Розповісти друзям

Збірна Франції з футболу стала першим учасником плей-офф чемпіонату Європи 2016 року після того, як у другому турі групового етапу обіграла команду Албанії з рахунком 2:0. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА

Голи в матчі Франція-Албанія забили Антуан Грізманн і Дімітрі Пайє, які відзначилися в самій кінцівці зустрічі. Набравши 6 очок після двох матчів групового етапу, французи забезпечили собі вихід в плей-офф.

У першому таймі команди не змогли відкрити рахунок: за 45 хвилин команди завдали по 4 удари по воротах, жодного разу не влучивши у них. Грізман забив перший гол на 90-й хвилині зустрічі: отримавши пас від Аділя Рамі, він відправив м'яч у ворота головою. Перевагу французів зміцнив Пайє, який відзначився в доданий час.

В іншому матчі групи A, в яку входить Франція, команди Швейцарії та Румунії зіграли внічию з рахунком 1:1. Після цієї зустрічі Швейцарія посіла друге місце в групі з 4 очками.

Наступні матчі групи A пройдуть 19 червня: Франція зіграє проти Швейцарії, а Румунія - проти Албанії.