Євро-2016: Україна ― Північна Ірландія 0:2
Суспільство
21:00 16.06.2016
620
Розповісти друзям

У четвер, 16 червня, збірна України провела матч другого туру групового етапу Євро-2016 із суперником ― командою Північної Ірландії з рахунком 0:2 на користь Північної Ірландії. Матч відбувся в Ліоні на стадіоні «Стад де Люм'єр».

Євро-2016: Україна ― Північна Ірландія

На 49 хвилині 2-го тайму Північна Ірландія вийшла вперед, забиваючи гол у ворота збірної України. Хачерілі програв боротьбу Макаулі після стандарту і той майже в упор розстріляв П'ятова.

На останніх секундах 2-го тайму у ворота збірної України був забитий другий гол.

Для нашої команди матч мав вирішальне значення ― в першому турі команда Михайла Фоменка програла Німеччині (0:2) і не мала в активі жодного очка. Як і Північна Ірландія, яка програла Польщі (0:1).

Склад команд:

Збірна України: Пятов ― Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук ― Степаненко, Сидорчук ― Ярмоленко, Коваленко, Коноплянка ― Селезньов.

Північна Ірландія: Макговерн ― Хьюз, Кеткарт, Маколі, Дж.Еванс ― Девіс, Уорд, Норвуд, К.Еванс, Даллас ― Вашингтон.

ЕЄвро-2016: Україна ― Північна Ірландія

21 червня збірна України зіграє зі збірною з Польщі.