Суспільство
19:00 12.08.2015
296
Розповісти друзям

«Барселона» завоювала Суперкубок УЄФА 2015 року, здолавши «Севілью» з рахунком 5:4 в додатковий час.

Вчора пройшов фінальний матч Суперкубка УЄФА 2015 в Тбілісі. Стадіон імені Бориса Пайчадзе, або «Динамо-Арена», був реконструйований у 2006 році, і вміщує 55 тисяч глядачів. Незважаючи на прогнози, стадіон не зібрав максимальну кількість уболівальників, але підтримка кожної з команд була відчутна.

«Барселона» вела з рахунком 4:1 вже в другому таймі, «Севілья» зрівняла рахунок, випустивши на поле Євгена Конолянку, який своїм дебютним голом перевів гру в овертайм. В овертаймі все, здавалося, йшло до серії пенальті, проте «Барселона« все ж забила переможний м'яч на 115-й хвилині.

Спортивний директор «Севільї» Рамон Мончі прокоментував гру новачка клубу — українського півзахисника Євгена Коноплянки.

«Я думаю, Коноплянка потихеньку росте. Йому довелося нелегко: нове місто, нова мова... Але ми задоволені його прогресом, це важливо. Ми в ньому впевнені і хочемо, щоб він зумів адаптуватися ще краще», — прокоментував Рамон Мончі.

Фінальний матч суперкубка УЄФА 2015 — перша офіційна гра для обох команд у новому сезоні.