«Шахтар» на один крок ближче до групового етапу Ліги Чемпіонів
Суспільство
15:45 20.08.2015
278
Розповісти друзям

Вчора о 21:45 за київським часом у Відні на стадіоні «Ернст Хаппель» відбулася перша гра з двоматчевого протистояння за вихід у груповий етап Ліги Чемпіонів між Віденським «Рапідом» та Донецьким «Шахтарем».

Команда Мірча Луческу впевнено розпочала поєдинок і відразу ж зі стартового свистка побігла в атаку. Але перший небезпечний момент створили гравці «Рапіда» на 10 хвилині, ледь не змусивши Степаненко переправити м'яч у власні ворота. Через кілька хвилин мав чудову нагоду Гладкий, який, розстрілюючи ворота суперника, з 6 метрів влучив у голкіпера. Потім гра почалася більш нервовою, і як результат — 5 жовтих карток за 14 хвилин. Не скориставшись гольовим моментом біля воріт «гірників» наприкінці тайму, на 44 хвилині Марлос забиває гол у ворота господарів.

У другому таймі підопічні Містера віддали ініціативу супернику і побудували гру на контратаках. Але гравці віденського клубу так і не змогли зрівняти рахунок. У підсумку «Шахтар» на класі перемагає у Відні і має перевагу в один гол перед повторною грою у Львові 25 серпня.