22:45 26.06.2016
526
Розповісти друзям

26 червня в Одесі відбувся наймасштабніший в історії міста міжнародний напівмарафон Odesa Half Marathon 2016.

Вперше маршрут «флагманської» дистанції — 21,0975 км проходив в одне коло вулицями міста. Учасники стартували біля легендарного Оперного театру, пробіглися історичними вуличками міста, уздовж моря по трасі Здоров'я і фінішували в центрі. Всього в заході взяло участь 1100 учасників, серед яких було 150 дітей.

На Одесском полумарафоне победил Юрий Грицак

Переможцем серед чоловіків на дистанції 21,0975 км став Юрій Грицак, який подолав напівмарафон з результатом 1: 07: 34.6. Головним його суперником стали погодні умови: незважаючи на те, що старт полумарафонского забігу відбувся о восьмій ранку, коли стовпчик термометра показував +20 за Цельсієм, вже через годину температура піднялася вище 30 градусів.

«Сьогодні був непростий старт, було дуже спекотно, важко було бігти бруківкою, тому, я задоволений результатом. Кожна перемога, це перемога над собою, над своїми можливостями. Знаєте, коли біжиш на результат, не дивишся навколо, але я все ж встиг помітити, що маршрут дуже гарний. Окремо хочу подякувати організаторам, все було на вищому рівні », — поділився враженнями Юрій Грицак.