Перша медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики потрапила до української скарбнички
Суспільство
11:49 28.08.2015
296
Розповісти друзям

Людмила Оляновська завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті Світу з легкої атлетики зі спортивної ходьби на дистанції 20 км. Наша землячка фінішувала з результатом 1:28:13 та посіла 3 місце.

Золото та срібло вибороли представники Китаю: Лу Сючжі фінішувала з результатом 1:27:45 яка отримала срібло, та Лю Хун, яка принесла золото для Китаю, прийшла на фініш з результатом 1:27:45.

Людмила Оляновська на Чемпіонаті Світу з легкої атлетики

Вболіваємо за Україну та чекаємо нових звершень та рекордів наших земляків на Чемпіонаті світу з легкої атлетики який проходить в Пекіні.