Олімпіада-2016: названі боксери від України
13:15 09.07.2016
444
Розповісти друзям

Визначилася кількість членів збірної України з боксу на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, які пройдуть із 5 по 21 серпня. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

На заключному кваліфікаційному турнірі, який відбувся в Венесуелі, дві путівки на Ігри завоювали Денис Солоненко (категорія до 81 кг) і Володимир Матвійчук (до 64 кг). Раніше в активі українців були два пропуски на Олімпіаду — у Миколи Буценка (до 56 кг) і Дмитра Митрофанова (до 75 кг). Також ще одну ліцензію завоювала представниця жіночого боксу — Тетяна Коб (до 51 кг).

Українське представництво в Ріо могло бути і більш чисельним, але у фінальному поєдинку турніру в Венесуелі пізнав на собі принади домашнього суддівства супертяж Ростислав Архипенко. Він поступився у трьох раундах місцевому боксерові Едгару Муньосу. Примітно, що збірна Венесуели завоювала на турнірі відразу чотири ліцензії — більше всіх на цих змаганнях.

Додамо, що 33-річний Володимир Матвійчук — найдосвідченіший з усіх боксерів: у 2011 році він завоював бронзову нагороду чемпіонату Європи. На тій самій континентальній першості бронзу отримав і Дмитро Митрофанов. Що стосується Дениса Солоненко, то 23-річний боксер в WSB за три роки виграв лише один поєдинок — у січні нинішнього року. А 25-річний Микола Буценко в 20133 році був третім на чемпіонаті світу.