Суспільство
16:56 01.09.2015
311
Розповісти друзям

Українська жіноча баскетбольна команда Ladies Legion стала абсолютним чемпіоном на Чемпіонаті Світу серед ветеранів за версією FIMBA в категорії 30+. Збірна обіграла чилійську команду із рахунком 59:43.

У категорії 50+ серед чоловіків українська команда виграла два фінальних поєдинки. Українські спортсмени розгромили російську збірну із рахунком 74:37 та Італію з рахунком 80:64. У результаті наша команда зайняла п'яте місце.

Також у першій п'ятірці опинилася українська збірна у категорії 60+. Чоловіча збірна в поступилася команді Бразилії останньому матчі з рахунком 46:65, зайнявши четверте місце на чемпіонаті світу.

Чемпіонат світу з баскетболу серед ветеранів — міжнародне максібаскетбольное бієнале, що проводиться з 1991 року під егідою FIMBA. Є найпрестижнішим ветеранським турніром з баскетболу. Цього року змагання пройшли в Орландо, США.