NIP — чемпіони турніру SL I-league CS:GO StarSeries
11:42 12.09.2016
202
Розповісти друзям

Автор: cyberpanda

У фіналі другого сезону SL i-League StarSeries S2, що пройшов у Києві в «Палаці Україна», за перше місце боролися: французький колектив G2.Esports та шведи Ninjas in Pyjamas.

Перша карта фінального бою була de_cache (вибір NIP). Хлопці починали в атаці, взяли «пістолетку» і наступні 7 раундів провели з повним «баєм», отримавши приємну перевагу [8:0]. Далі G2 зібралися і перервали переможну низку «піжамних ніндзя», але, коли рахунок досяг [8:3], NIP знову взяли верх над суперником і закінчили першу половину з рахунком [12:3].

Друга половина, де NIP грали в обороні, виявилася менш видовищною для фанатів CS:GO. Шведи програли всього чотири бої, тим самим завершивши розпочате з рахунком [16:7]. G2 не змогли впоратися з натиском противника і програли на «піку» команди опонента de_cache.

Коли настала черга для реабілітації на карті de_overpass (вибір G2), французькі «самураї» взяли «пістолетку» і два «анти-еко», але зазнали краху на першому «баї» команди NIP [1:3]. При позначці в [3:6] шведи перехопили контроль і команда зрівняла рахунок [6:6]. Перша половина другого матчу завершилася з рахунком [9:6] на користь NIP.

Друга половина матчу була безмежно спекотною, команди не збиралися поступатися один одному, і довели гру до «овертайму» [15:15]. По завершенню додаткового часу, NIP здобули перемогу над G2, і стали чемпіонами другого сезону StarSeries [22:18].

NIP - победители турнира SL I-league CS:GO StarSeries

NIP - победители турнира SL I-league CS:GO StarSeriesNIP — Победители второго сезона StarSeries. Фото: starladder.com