Суспільство
09:58 17.09.2015
232
Розповісти друзям

З нічийним рахунком 2:2 закінчився вчора поєдинок київського «Динамо» з португальським «Порту». Лише в останній момент українцям вдалося уникнути поразки, зрівнявши рахунок завдяки голу, забитому Віталієм Буяльським.

Перший гол киян на 20-й хвилині забив Олег Гусєв, після чого португалець Венсан Абубакар 2 рази пробивав ворота динамівців на 23-й і 89-й хвилинах.

За словами наставника київського «Динамо» Сергія Реброва, команда показала себе гідно під час матчу, особливо з урахуванням того, що багато хто з хлопців вперше грали в Лізі чемпіонів. До того ж команда грала без свого лідера Андрія Ярмоленка.

Коментуючи журналістам результат матчу, Сергій Ребров сказав про фінальний гол Буяльського: «Віталік — це футболіст, для якого не має значення, скільки часу і на якій позиції проводити на полі — він намагається, працює на команду і головне — розуміє наші вимоги. Він молодий хлопець, я бачу в ньому великий потенціал і сподіваюся, що він розкриється у нас».