Додатковий час врятував «Дніпро» від поразки
Суспільство
10:00 18.09.2015
314
Розповісти друзям

Результат вчорашньої зустрічі Дніпра і Лаціо в рамках Ліги чемпіонів міг порадувати тільки найневимогливіших уболівальників. Нічия, яку українцям вдалося вирвати в додатковий час, вберегла Дніпро від провалу.

Дніпропетровська команда почала гру в інертній та розслабленій манері, за що поплатилася вже на 34-й хвилині. Час, що залишився, італійська команда впевнено контролювала ситуацію.

Врятувало Дніпро від поразки те, що арбітр вирішив дати дограти українцям епізод, який почав розвиватися, коли час другого тайму закінчувався. У результаті Дніпру вдалося зрівняти рахунок 1: 1.

Коментуючи результат поєдинку, головний тренер Лаціо Стефано Піолє сказав: «Жаль викликає те, що ми не закінчили гру тоді, коли у нас були для цього можливості. Сьогодні ми отримали ще один урок. У нас було багато шансів довести гру до впевненої перемоги».

Є над чим задуматися і футболістам Дніпра: наступного разу їм варто проявити себе більш активно, не чекаючи кінця гри.