Збірна Іспанії — Чемпіон Європи з баскетболу 2015
Суспільство
16:00 21.09.2015
262
Розповісти друзям

Вчора у французькому Ліллі завершився фінальний матч Чемпіонату з баскетболу 2015 року який проходив з 5 по 20 вересня одразу в чотирьох країнах — Франції, Німеччини, Хорватії та Латвії. У фінальному матчі збірна Іспанії впевнено здолала віце-чемпіонів попереднього чемпіонату — збірну Литви. Іспанці вже на самому початку поєдинку оволоділи перевагою і довели матч до перемоги 80:63.

Іспанcкая збірна агресивно розпочала поєдинок і виграла першу частину з рахунком 19:8. У другому періоді литовцям вдалося скоротити розрив до 3 очок, але на велику перерву іспанці знову пішли з різницею в плюс 8.

Після перерви гра кардинально не змінилася, іспанці також володіли перевагою і в третьому, вигравши з рахунком 60:43 і в четвертому періоді.

Кращим гравцем матчу став лідер збірної і гравець Лос-Анджелес Лейкерс По Газоль на рахунку якого 25 очок. Він потрапив до символічної збірної кращих цього Чемпіонату.