Суспільство
10:00 01.10.2015
495
Розповісти друзям

Дива, на яке ми сподівалися, — не відбулося. Підсумком зустрічі команд «Шахтар» (Донецьк) і «ПСЖ» (Париж) на стадіоні «Арена-Львів» став повний розгром української команди з рахунком 0:3.

Парижанам дісталася легка перемога: оцінивши кондицію суперника вони автоматично переключилися в розслаблений режим, показавши досить середню гру.

Основною проблемою «Шахтаря» була абсолютна неузгодженість дій команди: в критичних ситуаціях бразильці відділялися від колективу і починали вести свою гру. Проте безліч гольових моментів біля воріт суперника не допомогли українській команді.

Перші два голи «ПСЖ» забило вже в першому таймі на 7й (Орье) і 23-й (Луїс) хвилинах. Фінальний м'яч у ворота «Шахтаря» забив Златан Ібрагімович, перехопивши м'яч у «Шахтаря» під час спроби контратакувати.

На жаль, гірники показали себе не в кращій формі на цій зустрічі, однак тепер їм варто зробити правильні висновки і зосередитися на підготовці до гри зі шведською «Мальме», яка, втім не обіцяє бути настільки ж складною для нашої команди.