Суспільство
11:30 02.10.2015
534
Розповісти друзям

Вчора дніпропетровська команда порадувала вболівальників динамічною і напруженою грою з норвезьким «Русенборгом». Результатом абсолютно рівної зустрічі стала несподівана перемога «Дніпра» з рахунком 0: 1.

Дніпро почав гру агресивно і намагався нав'язати свою гру супернику. До середини тайму гра змістилася до центру поля, а остання десятихвилинка тайму йде в актив норвежцям.

У другому таймі гра кардинально не змінилася, команди грали на рівних. Перший по-справжньому гольовий момент був у господарів, коли поперечина врятувала Дніпро від гола. І тут спрацювала футбольна істина «Не забиваєш ти, забивають тобі». Результатом першої атаки українців став гол, забитий Селезньовим у верховій дуелі на 80-й хвилині.

Після голу Русенборг повністю розкрився, з'являлися вільні зони де Дніпро і ловив на контратаках. Гольовий момент на останніх хвилинах гри мав Чеберячко, який вийшов на заміну, пославши м'яч з близької відстані вище воріт.

При абсолютно рівній грі Дніпро перемагає, і тепер разом з Лаціо має по 4 очки. Наступна гра відбудеться в Дніпропетровську 22 жовтня з Сент-Етьєном де у разі позитивного результату команда Маркевича має прекрасні шанси на вихід з групи.