Суспільство
11:47 13.10.2015
233
Розповісти друзям

Всім було зрозуміло, що вчорашній матч на НСК «Олімпійському» буде історичним. Напруження перед зустріччю з іспанцями був божевільний, такий самиий і тиск на гравців. Традиційно у фінальних матчах групового етапу все вирішується для нашої збірної. Шанси на пряме потрапляння на Євро нашої збірної гарантувала тільки перемога.

Вчорашню гру ще довго буде важко забути. Ярмоленко, Коноплянка і компанія створили за весь матч стільки гольових моментів, що просто не перелічити на пальцях однієї руки. Не вистачало нашим точності в завершальній стадії атаки або Де Хеа — воротар збірної Іспанії — тягнув немислимі м'ячі. Гра в атаці у іспанців теж вдавалася, варто їм було прискорити темп плюс індивідуальна майстерність — і захист нашої збірної почав тріщати по швах. Це й призвело до пропущенного м'яча. Через кілька хвилин був призначений пенальті в нашу сторону, але тут П'ятов зреагував не гірше свого Де Хея.

Протягом всієї гри команди показували атакуючий футбол швидко переходячи з оборони в атаку. Якби матч закінчився, наприклад, з рахунком 3-2 або 4-3, було б куди логічніше. Нереальний збіг обставин привів тільки до одного забитого м'яча.

Що стосується тренера збірної Михайла Фоменка, можна знову його звинуватити у зайвій обережності. Навіть у такому матчі, де нікуди було відступати, він не робив заміни Ротаня і Кравця, які читалися і просилися. Будуть ще довго критично згадувати заміни на 85 хвилині, коли вже важко було уявити необхідні два м'ячі у ворота Де Хея.

Загалом лишається чекати свого суперника в звичних нам іграх плей-офф і вчитися реалізовувати моменти.