«Сент-Етьєн» розгромив «Дніпро» із рахунком 0:3
Суспільство
06:00 06.11.2015
339
Розповісти друзям

Дніпропетровський «Дніпро» зазнав нищівного фіаско, програвши французькому «Сен-Етьєну» із рахунком 0:3.

Вже на 38-й хвилині українцям забив французький нападаючий Кевін Монне-Паке. А на початку другого тайму Роберт Берич подвоїв рахунок.

Останній вирішальний м'яч забив у середині другого тайму півзахисник Ромен Амума, якому належав єдиний переможний гол французів у Дніпропетровську.

Протягом всього матчу українці грали мляво, жодного разу не вдавалося підібратися до воріт суперника: французи повністю контролювали ситуацію на полі.

Останній відчайдушний випад зробив Матеус, який в атаці у відповідь небезпечно пробив по воротах Сент-Етьєна. Однак Рюффье вдалося в шпагаті вибити м'яч. Додані суддею 3 хвилини ніяк не врятували становище «Дніпра».