Українські спортсмени виграли Кубок Швейцарії
Суспільство
12:07 09.11.2015
310
Розповісти друзям

Срібний призер Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв в парі з лідером жіночої збірної України Ангеліною Кислою перемогли на командному турнірі тридцять третього «Кубка Швейцарії».

О.Верняєв і А.Кисла поступалися команді «Германія–2» перед фінальним снарядом, але переможець у четвірці визначався за балами, набраними на останньому снаряді, де українські спорстмени показали кращий результат.

Українські спортсмени набрали 85,675 балів — на 4 десятих більше, аніж румуни Лариса Іордакі і Маріус Бербекар.

Бронзовими призерами стали німці Пауліна Шефер і Андреас Бретшнайдер.

Нагадаємо, 5 листопада О.Верняєв здобув перемогу на турнірі-меморіалі Артура Гандера в передмісті швейцарської Лозанни — містечку Морж.