Суспільство
06:00 27.11.2015
170
Розповісти друзям

Команда «Дніпро» поступилася у п'ятому турі групового етапу римському «Лаціо», програвши з рахунком 3:1.

У першому таймі українці почали грати активно, але, пропустивши перший м'яч, розгубилися. Зібравшись, після перерви «Дніпро» забив гол господарям. Ті не залишилися в боргу і вже через три хвилини вели з рахунком 2:1. А в призначений арбітром додатковий час «Лаціо» остаточно розтрощив «Дніпро», забивши третій гол.

Такий результат поєдинку робить абсолютно неважливим матч шостого туру проти «Русенборга», оскільки «Дніпро» вже втратив будь-який шанс на вихід з групи в 1/16 фіналу.