Суспільство
07:00 30.11.2015
424
Розповісти друзям

Столичний футбольний клуб «Динамо» обіграв одеський «Чорноморець» з рахунком 2:1. Матч пройшов у неділю 29 листопада на НСК «Олімпійському» в рамках 16-го туру української футбольної Прем'єр-ліги.

Незважаючи на явну перевагу біло-синіх, одесити до кінця першого тайму стійко захищали свої ворота. До закінчення першого тайму ворота «Чорноморця» пробив Дерліс Гонсалес після передачі Ярмоленка уздовж воріт.

На початку другого тайму знову відзначився Ярмоленко: йому вдалося пробити низом у лівий кут воріт — 2:0. Голкіпер «Чорноморця» Дмитро Безрук, хоча й вгадав траєкторію м'яча, стримати його все-таки не зміг.

86-а хвилина зустрічі була відзначена голом одеситів: Кирило Ковалець підбіг до відбитого м'яча та загнав його назад у ворота «Динамо» — 2:1.

У результаті — заслужена перемога київської команди. За результатами матчу, «Динамо» зрівнялося за очками з донецьким «Шахтарем». В активі кожної з команд по 40 очок, на рахунку «Чорноморця», як і раніше, 9 балів і передостаннє 13-е місце в турнірній таблиці.

16-й тур завершиться сьогодні, 30 листопада, матчем «Дніпра» (Дніпропетровськ) та «Ворскли» (Полтава).