Олена Підгрушна зайняла 10 позицію в гонці переслідування першого етапу Кубка світу
Суспільство
17:15 06.12.2015
192
Розповісти друзям

На першому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді відбулася жіноча гонка переслідування.

Українка Олена Підгрушна, стартувавши третьою, але, допустивши два промахи, здала позицію. Спортсменка фінішувала десятою.

Ольга Абрамова стартувала сьомою, але не розбила 5 мішеней з 20 і зайняла сімнадцяте місце, Юлія Джима з трьома промахами посіла двадцять восьме місце, а Надія Бєлкіна з двома промахами фінішувала за межами залікової зони — на 42-му місці.

Таким чином в загальному заліку О.Підгрушна завершує перший етап Кубка світу на 4 місці, Ольга Абрамова зберігає десяту позицію.

Італійка Федеріка Санфіліппо, стартувавши другою, допустила вісім промахів і опустилася аж на сорок четверту позицію.

Лідирувала в сьогоднішньому парсьюті Кайса Макарайнен з Фінляндії, яка продемонструвала феноменальну швидкість на останньому колі і фінішувала першою, незважаючи на два промахи.

Срібло завоювала італійка Доротея Вірер, бронзу — німкеня Франціски Хільдербранд.

Лідером загального заліку, за підсумками першого етапу Кубка світу, залишається Габріела Соукалова з Чехії.

В п'ятницю, 11 грудня, в австрійському Хохфільцені розпочнеться другий етап Кубка світу.