«Дніпро» здобув переконливу перемогу над «Русенборгом»
Суспільство
08:00 11.12.2015
526
Розповісти друзям

В рамках останнього 6-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА «Дніпро» приймав вдома норвезький «Русенборг» з Тронхейма. Результат зустрічі: 3:0.

На початку гри норвежці демонстрували перевагу, проявляючи активність і створивши кілька небезпечних моментів.

Однак до середини 1-го тайму «Дніпро» підхопив темп і гра вирівнялася. А на 34-й хвилині український клуб вирвався вперед, відкривши рахунок поєдинку 1: 0.

У другому таймі «Дніпро» продовжив активну гру, забивши другий гол на 60-й хвилині, та встановивши остаточний рахунок на 78-й - 3:0. У результаті помилки, голкіпер норвежців відбив м'яч у власні ворота.

На жаль, ще до початку матчу, обидві команди вже не мали шансів на продовження боротьби в турнірі і тільки вирішували долю третього місця в групі. Переконлива перемога «Дніпра», яку вдалося здобути без кількох основних гравців, дозволила команді поставити гарну точку в невдалому євросезоні.