Українська збірна завоювала «бронзу» в естафеті Кубка світу з біатлону
Суспільство
13:15 13.12.2015
282
Розповісти друзям

У неділю, 13 грудня, відбулася перша класична естафета на Чемпіонаті світу з біатлону 2015-2016 року. Українська збірна продемонструвала високі результати, фінішувавши третьою в естафетній гонці на Кубку світу в Хохфільцені.

Україну представляли Олена Підгрушна, Юлія Джима, Ольга Абрамова і Віта Семеренко.

Перший етап став для українок переможним. Юлія Джима після «стійки» вийшла першою, але другою передала естафету — на півтори секунди її випередила представниця чеської збірної.

У Ольги Абрамової зі стріляниною були труднощі: перша з одним промахом, друга — сімома з восьми. У зв'язку з цим спортсменка передала естафету шостою з відставанням у 20 секунд.

На третьому етапі змагалася Валентина Семеренко, яка продемонструвала в попередніх гонках не найкращі результати. На першому колі української спортсменці вдалося обійти двох суперниць. Однак це погано вплинуло на стрілянину. Так, лежачи В.Семеренко зробила два промахи, але обійшлося без штрафних кіл. «Стійка» біатлоністці теж не далася без промахів. Відпрацювавши з шести, Семеренко вийшла на четвертому місці, третьою передавши естафету з відставанням у 15,1 сек.

Четвертий етап початку лідер української жіночої команди Олена Підгрушна. До першої стрільби вона прийшла на четвертому місці, при цьому «настрілявши» два промахи.

На останньому колі Франциска Пройс (Німеччина) і Доротея Вірер (Італія) почали контактну боротьбу за перше місце, а ось за третє билися відразу чотири спортсменки — Олена Підгрушна (Україна), Анаіс Бескон (Франція), Дар'я Юркевич (Білорусія) та Вероніка Новаковська-Жемняк (Польща).

Перше місце здобула Італія, де Д.Вірер на 0,2 секунди обійшла німецьку спортсменку. А третє місце і бронзу для України завоювала Олена Підгрушна.