18:43 10.06.2015
169
Розповісти друзям

Збірна України з футболу в товариському матчі мінімально переграла Грузію.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко не викликав на цей збір основного правого захисника Артема Федецького, оскільки той пропустить матч відбору на чемпіонат Європи з Люксембургом через дискваліфікацію. Його місце на полі зайняв Морозюк. Також дебютував у збірній захисник «Карпат» Павло Ксьонз. Крім того, на лаві запасних залишилися Ярмоленко, Шевчук і Кравець.

Перший тайм українці провели непоказно, практично жодного разу не потурбувавши голкіпера збірної Грузії. Денис Бойко, який зайняв місце у воротах, також не вступав у гру. Грузія на цьому етапі гри виглядала краще, і на другу половину матчу Фоменко випустив свіжих виконавців. Це дало результат на 57-й хвилині: Артем Кравець підкараулив помилку голкіпера збірної Грузії і відкрив рахунок. Через десять хвилин українці знову забили: Коноплянка переправив у ворота навіс Морозюка.

Після двох забитих голів українці заспокоїлися, і їхні суперники перехопили ініціативу. На 81-й хвилині їм вдалося відквитати один м'яч — Вацадзе замкнув навіс Левана Кенії. У Грузії було кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але постріл Чантурія ковзнув по перекладині, а обвідний удар Ананідзе перевів на кутовий Бойко. Підсумкова перемога українців з рахунком 2:1 залишає чимало запитань по грі.

Джерело: reporter-ua.com