Суспільство
19:00 27.03.2016
353
Розповісти друзям

У матчі 2-го туру змагань українці обіграли збірну Туреччини з рахунком 3:0, повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

З перших хвилин матчу українці заволоділи ініціативою — гра переважно проходила на половині поля збірної Туреччини. Особливу загрозу несли стандартні положення, яких в українців було чимало в першому таймі. Але, повести в рахунку «синьо-жовті» зуміли лише на 35-й хвилині. Сергій Булеца, який був найактивнішим у складі українців, відкрив рахунок забитим м'ячем.

Після перерви, малюнок гри не змінився, і справедливим підсумком цього стало чергове взяття воріт на 49-й хвилині — знову відзначився С.Булеца. Однак два пропущених м'ячі турків тільки змусили активно йти вперед і створювати небезпечні моменти. Однак дивідендів це їм не принесло, а на 79-й хвилині українці поставили крапку в цьому матчі — гол Юрія Козиренко, а разом з ним і путівка на «Євро-2016».

У стартовому матчі українці обіграли команду Фінляндії — 3:0.

Таким чином, у збірних України та Англії по 6 очок. В очному матчі в останньому турі змагань команди розіграють 1–2 місця в турнірній таблиці.

Згідно з регламентом змагань переможці 8-и груп еліт-раунду змагань і 7-и володарів других місць потрапляють до фінальної частини «Євро», де приєднуються до господарів турніру — збірної Азербайджану. Українці достроково завоювали путівку до фінальної частини змагань, тому що в «Групі 4» — Німеччина, Нідерланди, Болгарія і Словаччина — команда, що зайняла 2-е місце в будь-якому випадку не набере більше 5-и очок.

«Євро-2016» відбудеться в Азербайджані в травні.