Роналду встановив нові рекорди Ліги чемпіонів
Суспільство
14:00 13.04.2016
329
Розповісти друзям

Португальський нападник мадридського Реала Кріштіану Роналду встановив нові рекорди Ліги чемпіонів.

Мадридський «Реал» в повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів обіграв німецький «Вольфсбург» з рахунком 3:0 і вийшов у наступний етап турніру. Усі м'ячі у грі забив лідер іспанської команди Кріштіану Роналду. Вже до 17-й хвилині зустрічі він відіграв перевагу, здобуту «Вольфсбургом» у першій грі.

Роналду записав свій третій хет-трик у Лізі чемпіонів у цьому сезоні і став першим гравцем, кому вдавалося зробити подібне в одному розіграші турніру.

Крім цього, зоряний португалець забив вже 16 м'ячів в Лізі чемпіонів і до нього нікому не підкорявся кордон у 15 і більше забитих м'ячів у двох різних розіграшах турніру.