Росберг тричі виграв гонку «Формули-1» 2016 року
Суспільство
13:00 17.04.2016
167
Розповісти друзям

У Китаї завершилася гонка чемпіонату «Формули-1». Гран-прі здобув німець Ніко Росберг із команди «Мерседес». Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Росберг показав час 1 годину 38 хвилин 53.891 секунди.

На другому місці опинився пілот «Феррарі» Себастьян Феттель — +37.776 секунди.

Трійку призерів замкнув росіянин Данило Квят з австрійської команди «Ред Булл Рейсінг» — +45.936.

У свою чергу, чинний чемпіон світу британець Льюїс Хемілтон з «Мерседес», фінішував лише на 7-му місці. Він на початку кваліфікації вибув із боротьби через проблеми з болідом.

Таким чином, після трьох етапів змагань «Формули-1» Росберг набрав максимально можливу кількість очок — 75. У Хемілтона 39 балів і 2-е місце, у австралійця Даніеля Ріккардо («Ред Булл») — 36, у Феттеля — 33, а у замкнув трійку призерів у Шанхаї Квята — 21 (7-е місце).

Нагадаємо, що Ніко Росберг став першим в 2016 році переможцем Гран-прі «Формули-1», який завершився в Австралії.